O mnie

Profesjonalny fotograf dziecięcy i rodzinny

Nazywam się Dorota Klohsek i jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców. Mieszkam w Raciborzu.
To dzięki swoim dzieciom odkryłam pasję do fotografowania. Z aparatem się nie rozstaję, z miłością fotografuję codzienność mojej rodziny i ten styl fotografii jest bardzo bliski mojemu sercu.
Moje wykształcenie ściśle związane jest z gotowaniem i chociaż nie jestem kucharzem, to kiedy nie fotografuję, bardzo chętnie spędzam czas w kuchni.
Kiedy przyszedł na świat mój drugi syn zrozumiałam, że nie mogę już wrócić do swojej poprzedniej pracy, szukałam pomysłu na siebie. Zauważyłam że dużą radość daje mi fotografowanie swoich dzieci.

Dlatego poszłam w tym kierunku.
Uwielbiam fotografować i kocham to co robię.
Kiedy decydujecie się przyjść do mnie na sesję albo ja Was odwiedzam, czuję się szczęśliwa i wyróżniona. Dla Was zatrzymuję czas, który tak szybko ucieka, szukam pięknego światła, kradnę momenty- a to wszystko po to, żebyście mogli do nich wracać otwierając album.
Jeśli jesteś tutaj, znaczy to że w fotografii podobają Ci się kadry pełne emocji, miłości, opowiadające historie. Takich ujęć możecie się spodziewać, umawiając się ze mną na sesję.

Skontaktuj się ze mną

Jeżeli moje portfolio spodobało Ci się,
koniecznie napisz lub zadzwoń i umów się ze mną na sesję.

Studio Fotograficzne
Kornice ul. Główna 12,
10 km od Raciborza

Telefon:
+48 501 802 750

Akredytacja

Akademia Fotografii Dziecięcej

„Dorota to fotograf posiadający niebywały talent do zapisywania scen z życia bliskich w reportażowym wydaniu. Bardzo mocnym elementem zdjęć Doroty jest perspektywa, dzięki której odbiorca może niemal uczestniczyć w akcji co wpływa pozytywnie na przekaz. To fotograf który bardzo dobrze radzi sobie w rozmaitych warunkach czerpiąc inspiracje ze zwykłych wydawało by się chwil”.

Go top