Fotografia dziecięca

Portfolio

Bardzo lubię pracę z dziećmi, w tych sesjach nic nie można wyreżyserować, dzieci są nieprzewidywalne i spontaniczne, pozwólmy im takimi zostać podczas sesji. Najbardziej w fotografii dziecięcej lubię emocje, zawsze są prawdziwe. Gdy zaplanuję sobie jakąś sesję staram się, by przebiegała w formie zabawy, nigdy nie dyktuję sztywno dzieciom co maja robić, zawsze bazuję na spontaniczności i wtedy mamy najwspanialsze emocje. Uwielbiam tę dziecięcą energię!. W sesjach plenerowych mamy duże pole do popisu bo nie ogranicza nas przestrzeń, możemy szaleć do woli. Warto na taką sesje zabrać ulubioną zabawkę np. jeżeli Twój synek lubi ciągną ciężarówkę na sznureczku zabierzmy ją w plener.

Ja postaram się go uchwycić w idealnym momencie, okraszonym pięknym światłem. Zawsze gorąco będę Was namawiać na plenery nie zależnie od pory roku, bo gdzie dzieciaki czują się najlepiej …no przecież na podwórku :)
Oprócz sesji dziecięcych w plenerze jest też studio dla Was przygotowane, co do stylizacji i przebiegu sesji możemy porozmawiać indywidualnie.
Jeśli masz pomysł na sesje powiedz mi o niej, a może Twoja córka lub syn ma pasję możemy to wykorzystać podczas sesji, jestem otwarta na Wasze propozycje.